Warsztaty i szkolenia dla firm

Impuls - Jola Ernest
Slider

Impuls dla firm

Czym jest wizerunek? Jest na pewno subiektywnym wyobrażeniem jakie mamy o danej osobie. Jest to zazwyczaj obraz powstały z fragmentarycznych i przypadkowo uchwyconych poszczególnych cech i szczegółów wyglądu zewnętrznego ale także zachowania. Właśnie zachowanie ma również bardzo mocny aspekt w wizerunku biznesowym. Okazuje się, że mowa naszego ciała, komunikaty werbalne i niewerbalne  mają także ogromny wpływ na postrzeganie nas w świecie kontaktów biznesowych, w strukturach pracowniczych firmy czy w ogóle w kontaktach także czysto towarzyskich.

Optymalizuj swój mózg, przekształcenia ulotnych przeżyć w trwałe pozytywne zmiany sieci neuronalnej oraz wzmacnianie wewnętrznych sił życiowych, m.in. tolerancji na stres.

PROGRAM SZKOLENIOWY POWSTAŁ: na podstawie ogólnie przyjętych zasad dress code’u oraz wiedzy z psychologii kolorów, psychologii ubioru i wyglądu. Program oferujemy w trybie grupowym i indywidualnym na terenie całej Polski.

Savoir-vivre biznesowy
DRESS CODE

PROGRAM SZKOLENIOWY POWSTAŁ: na podstawie ogólnie przyjętych zasada Savoir-vivre, fachowej literatury oraz własnego doświadczenia. Szkolenie prowadzimy w całej Polsce, odbywa się w trybie indywidualnym i grupowym.

Psychologia kolorów

Program oferujemy zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Szkolenie przeprowadzamy w całej Polsce.

previous arrow
next arrow
Slider

IMPULS proponuje szersze spojrzenie na wizerunek biznesowy - w dwóch aspektach.

Absolutnej podstawy jaką jest wygląd zewnętrzny oraz zachowania. Idealny wizerunek w biznesie nakazuje spójność tego co na zewnątrz z tym co jest wewnątrz,  nie widoczne w pierwszej chwili, ale ujawnia się w miarę trwania swojej prezentacji. Dlatego w tym zakresie proponujemy szkolenia oparte m.in. na zagadnieniach z psychologii społecznej i neuropsychologii.

Wygląd zewnętrzny w kontaktach biznesowych to zdecydowana podstawa, a raczej aspekt, bez którego trudno  się obejść, nawet mimo niebywałych kompetencji czy doświadczenia. Profesjonalny wizerunek i perfekcyjnie dobrane elementy garderoby to fundament idealnego wizerunku biznesowego będący składniową przyszłego sukcesu. Dlaczego? Dbanie o wygląd jest silnie związane z samooceną oraz odbiorem danej osoby przez potencjalnych klientów.

Doradzamy w kreowaniu własnego, niepowtarzalnego wizerunku. Specjalizujemy się w kursach dotyczących dress code’u, psychologii kolorów, savoir vivre-u biznesowego, umiejętności radzenia sobie ze stresem i przekuwania jego w pozytywną broń w świecie biznesu. Opiekę nad naszymi klientami zapewniają profesjonalni doradcy w zakresie wizerunku, etykiety biznesu i  rozwoju osobistego. Nasze szkolenia z zakresu dress code’u pomogą w dopracowaniu wizerunku każdej z kobiet i każdego mężczyzny. A jeszcze go umocnią szkolenia z zakresu psychologii społecznej, neuropsychologii, m.in. radzenia sobie ze stresem.

Zapisz się już teraz!

Skontaktuj się ze mną

  • +48 572 365 127

  • biuro@impuls-jolaernest.pl

Invalid Email